Primus blue kiszáradás védett bűzzár, műanyag rácstartóba helyezhető (HL090.5E)
CIKKSZÁM: SF-HL090.5E
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Primus blue kiszáradás védett bűzzár, műanyag rácstartóba helyezhető (HL090.5E)
Primus blue szifonbetét (alacsony). Kiszáradás-védett (kettős működésű) bűzzár, amely vízzel és víz nélkül is működik. Műanyag rácstartóba helyezhető.
A HL090.5E Primus Blue kiszáradás-védett bűzzár egy megbízható és praktikus megoldás, amely biztosítja a kellemetlen szagok elleni védelmet még akkor is, ha a vízzár kiszárad. Kompakt kialakítása és egyszerű beépíthetősége miatt ideális választás padlóösszefolyókhoz, különösen olyan helyeken, ahol alacsony beépítési magasság szükséges.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Magasság | Alacsony |
| Súly | 0,12 kg |
| Kivitel | Primus Blue szifonbetét |
| Méret | 40-50 mm |
| Anyaga | Műanyag |
| Funkciók | Kiszáradás-védett, kettős működésű bűzzár |


