MG menetes sárgaréz közcsavar 1″ KK (313404)
CIKKSZÁM: MGR-313404
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
MG menetes sárgaréz közcsavar 1″ KK (313404)
Az MG MENETES S.R. KÖZCSAVAR 1″ egy olyan minőségi termék, amelyet a Metalgrup S.A szakértelme garantál. Sárgarézből készült, így ellenáll a korróziónak és hosszú élettartamot kínál még a legkeményebb víz-fűtés rendszerekben is. A menetes KK kialakítás egyszerű és megbízható csatlakozást tesz lehetővé, amellyel a szerelés gyorsabb és biztonságosabb lesz. Az 1″-os átmérő és a pontos kialakítás révén tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben a 0,0824 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Válassza a Metalgrup SR menetes fittingek közül ezt a közcsavart, ha kompromisszummentes minőségre és tartósságra vágyik! Bízzon a precizitásban, és teremtsen stabil alapokat rendszereinek!
A megbízható minőségű réz menetes idomok elengedhetetlen kellékei a víz-fűtés rendeszereknek. Az MTG kedvező árú de kiváló minőségű idomait több évtizede széles körben használják a szerelelők napi munkáik során.
- MG menetes réz közcsavar KK A rézcső az egyetlen csőszerelési alapanyag, mely természeténél fogva antibakteriális és higiénikus, ettől kiváló választás mind fűtési, mind ivóvíz hálózatok kiépítéséhez. A csövek szerelésénél elkerülhetetlen azok összekötése, melyhez az MTG réz idomok kitűnően alkalmazhatók
Funkció: Menetes réz közcsavar
Csatlakozó méret: 1″
Magasság: 40 mm
- Szélesség: 40 mm
- Mélység: 32 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0827 kg |
|---|---|
| Gyártó | Metalgrup S.A |
| Átmérő | 1" |
| Súly | 0,0824 |
| Kivitel | Menetes KK közcsavar |
| Méret | KK 1" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Viz-Fűtés |

