IBO hidraulikus blokk szivattyúval háromjáratúval GP PRO 3D-S + BETA 2 25-60/180 (IBO-GP-PRO-3DS-BETA)
CIKKSZÁM: IBO-GP-PRO-3DS-BETA
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO hidraulikus blokk szivattyúval háromjáratúval GP PRO 3D-S + BETA 2 25-60/180 (IBO-GP-PRO-3DS-BETA)
IBO hidraulikus blokk szivattyúval háromjáratúval a hidraulikus blokk tartalmazza a BETA2 25-60/180 keringető szivattyút és a termosztatikus háromjáratú keverőszelepet is.
Tartalmazza a hőmérővel ellátott golyóscsapokat, szigetelést.
Alkalmazható felületfűtési rendszerekhez (padlófűtés, falfűtés, mennyezetfűtés), de természetesen radiátoros fűtéshez is használható.
Az IBO GP PRO 3D-S szivattyúcsoport termosztatikus háromjáratú szeleppel ellátott körrel, olyan rendszerekhez ajánlott, ahol szükség van a hőhordozó közeg hőmérsékletének szabályozására, mielőtt az a hőleadóhoz kerül.
A készlet tartalma
- Elzáró szelep hőmérővel és hollandi anyával: 2 db.
- Háromjáratú szelep hollandi anyával: 1 db.
- Keverőszelep mozgatómotorja.
- Visszatérő csonk: 1 db.
- Elülső és hátsó szigetelés.
- Beta2 25-60/180 keringető szivattyú.
– válassza a megbízhatóságot, válassza az IBO-t, ahol a teljesítmény és a gazdaságosság kéz a kézben járnak!
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | Bm g1"-külső G 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 5-6 Kg |
| Kivitel | Szivattyú blokk |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Anyaga | Acél és réz |
| Felhasználási terület | Hőhordozó közeg hőmérsékletének szabályozására, |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Tömités | EPDM |
| Méret | 25-60 |
| Tipus | Keringtető szivattyú |


