Luxor rézcső csatlakozó D16mm csövekhez TR91 (11-67760016)
CIKKSZÁM: 11-67760016
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Luxor rézcső csatlakozó D16mm csövekhez TR91 (11-67760016)
Rézcső csatlakozó 16 mm.
Felhasználható 24×19-es csatlakozással rendelkező radiátorszelepekhez, radiátor torlókhoz, osztó gyűjtőkhöz.
Maximum működési nyomás10 bar
Maximum működési hőmérséklet120 °C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Luxor |
| Csatlakozás | 24×19 |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Rézcső csatlakozó roppantós |
| Méret | 16 mm |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Hova | Radátor szelephez |

