Alcaplast Csatlakozó elem Szennycsatorna bekötéshez (AVZ-P001 )
CIKKSZÁM: ALC-AVZ-P001
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Csatlakozó elem Szennycsatorna bekötéshez (AVZ-P001 )
Az ALCAPLAST DN 110 csatlakozó elem szennycsatorna bekötéshez a mindennapi kényelem és biztonság záloga otthonában! Ez a kiváló minőségű, polipropilénből készült bekötőcső egyenes iránytörésével és 110 mm-es átmérőjével tökéletesen illeszkedik a szennyvízcsatorna rendszerébe, így a vízelvezetés minden pillanatban zökkenőmentes lesz. Tartós kialakítása révén hosszú távon is megbízható megoldást nyújt, miközben a mindössze 0,123 kg-os súlyának köszönhetően könnyen beszerelhető. Az Alcaplast minősége garancia arra, hogy otthonában a szennyvíz elvezetése minden esetben tisztán, problémamentesen és hatékonyan történik.
Kültéri folyókákhoz.110 mm szennyvizcsatornához.
Vertikális csatlakozáshoz 110 mm
Anyaga:polipropilén
Méretek:115x70x115 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | 110 mm |
| Súly | 0,123 kg |
| Kivitel | Bekötőcső |
| Méret | 110 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | Polipropilén |


