Alcaplast Csatlakozó elem Szennycsatorna bekötéshez (AVZ-P010)
CIKKSZÁM: ALC-AVZ-P010
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Csatlakozó elem Szennycsatorna bekötéshez (AVZ-P010)
A DN 110 csatlakozó elem szennycsatorna csatlakozáshoz az Alcaplast szifonok világában a megbízhatóság és a precizitás szinonimája. Polipropilén anyagából adódóan rendkívül ellenálló, hosszú távon is garantáltan helytáll a mindennapi igénybevétel során. Az excenter iránytörés lehetővé teszi, hogy rugalmasan alkalmazkodjon a különféle csatornarendszerekhez, miközben a 110 mm-es átmérő és 175 mm-es hosszúság révén ideális választás a legtöbb szennyvíz elvezetési feladathoz. Az Alcaplast neve magáért beszél, hiszen a minőség és innováció évtizedek óta a márka védjegye. Az alacsony, mindössze 0,123 kg-os súly egyszerű szerelést biztosít, így Ön időt és energiát spórolhat meg a felújítás vagy építkezés során.
DN110 csatlakozó elem a szennycsatorna bekötéshez
110 mm szennycsatorna csatlakozáshoz
Kültéri folyókákhoz
Az anyaga tartalmaz UV stabilizátort ami ellenáll a fakulásnak és a műanyag
révülésének
Anyaga: zsírkővel dúsított polipropilén, amely ellenáll a mechanikai, kémiai és
hőkárosodásnak
A folyóka szennycsatorna rendszerhez való vertikális csatlakozáshoz O110 mm
Véglezáró homloklap O110 mm leeresztőve
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | 110 mm |
| Súly | 0,123 kg |
| Kivitel | Szennyvíz elvezetés |
| Méret | 110 mm |
| Hosszúság | 175 mm |
| Iránytörés | Excenter |
| Anyaga | Polipropilén |


