Ariston Nimbus Plus 50 S NET R32 (3301887) 5 kW split hőszivattyú + AJÁNDÉK Alys 35 R32 (3,5 kW) fali split klímaberendezés
- Házhoz szállítás: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ariston Nimbus Plus 50 S NET R32 (3301887) 5 kW split hőszivattyú, 1 fázisú, 4kW-os fűtőpatronnal, fali beltéri egységgel + AJÁNDÉK Alys 35 R32 (3,5 kW) fali split klímaberendezés
Szétválasztott inverteres hőszivattyú, amely mind a fűtési, mind a hűtési műveletekhez magas hatékonyságot nyújt. Az optimális energiagazdálkodásnak köszönhetően a stabil működés minden külső hőmérsékleten garantált. PLUS: gondoskodik a fűtésről és a hűtésről, de nem tartalmaz használati melegvíz tartályt.
Ariston Nimbus Plus 50 M NET inverteres monoblokk levegő/víz hőszivattyú, lakóépületek fűtésére, hűtésére és használati melegvíz előállításra.
Külső hőmérséklet érzékelő és Sensys rendszervezérlő egységgel együtt szállítva.
Light Gateway Wifi-s internetkapcsolatot biztosító eszközzel az Ariston Net alkalmazáson keresztül távolról is vezérelheti a terméket. Egyfázisú hálózatra köthető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 94 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ariston |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP24 |
| Súly | 94 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Tároló térfogata | 50 l |
| COP | 3,7 |



