Arco mágneses Y vizszűrő 5/4″ BB (Arco-01853)
CIKKSZÁM: ARCO-01853
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco mágneses Y vizszűrő 5/4″ BB (Arco-01853)
Szűrd ki a gondokat, engedd be a tisztaságot az ARCO mágneses Y vízszűrővel!
Az ARCO MÁGNESES Y VÍZSZŰRŐ 5/4″ BB a tökéletes választás mindazok számára, akik a legmagasabb minőséget keresik ivó- vagy fűtővíz rendszerük védelmére. Ez a sárgarézből készült, masszív szerkezet nemcsak a tartósságával tűnik ki, hanem a beépített mágnesnek köszönhetően hatékonyan kiszűri a vízben található szennyeződéseket, megakadályozva a rendszer károsodását. Akár 20 bar maximális üzemi nyomásig is megbízhatóan működik, így garantált a biztonság és a nyugalom még a nagyobb rendszerek esetén is. A kompakt, 0,643 kg-os súly és a BB 5/4″ méret ideálissá teszi a gyors és egyszerű beépítéshez. Válassza az ARCO innovatív megoldását, és élvezze a tiszta, szűrt víz minden előnyét, miközben meghosszabbítja rendszere élettartamát!
Az ARCO MÁGNESES Y VÍZSZŰRŐ 5/4″ BB a tökéletes választás mindazok számára, akik a legmagasabb minőséget keresik ivó- vagy fűtővíz rendszerük védelmére. Ez a sárgarézből készült, masszív szerkezet nemcsak a tartósságával tűnik ki, hanem a beépített mágnesnek köszönhetően hatékonyan kiszűri a vízben található szennyeződéseket, megakadályozva a rendszer károsodását. Akár 20 bar maximális üzemi nyomásig is megbízhatóan működik, így garantált a biztonság és a nyugalom még a nagyobb rendszerek esetén is. A kompakt, 0,643 kg-os súly és a BB 5/4″ méret ideálissá teszi a gyors és egyszerű beépítéshez. Válassza az ARCO innovatív megoldását, és élvezze a tiszta, szűrt víz minden előnyét, miközben meghosszabbítja rendszere élettartamát!
Egy darabból álló szervizfedél teljesen tokozott mágnessel, amely megakadályozza a víz és a mágnes közötti közvetlen érintkezést. • Mágnes hozzáférési fedél az ellenőrzéshez és karbantartáshoz.
TERMÉKLEÍRÁS: Az Y típusú mágneses szűrő kettős védelmet nyújt fűtési, ivóvíz- és használati melegvíz-rendszerekben, biztosítva a vas- és nemvas szilárd részecskék hatékony visszatartását. A szűrő egy N42 minőségű neodímium állandó mágnest tartalmaz, amely nagy mágneses befogási kapacitást biztosít, valamint egy rozsdamentes acél szűrőt, amely mechanikai gátként működik a szennyeződések ellen. A mágnes teljesen be van ágyazva az egy darabból álló szervizfedélbe, amely illesztések nélkül készült, megakadályozva a víz és a mágnes közötti közvetlen érintkezést, ezáltal növelve a szerelvény biztonságát és tartósságát. Ez a szervizfedél európai DW (4MS) minőségű sárgarézből készült, amely ivóvíz-berendezésekben való használatra engedélyezett.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,643 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Súly | 0,643 kg |
| Max. üzemi nyomás | 20 bar |
| Kivitel | Mágneses Y vizszűrő |
| Méret | BB 5/4" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Közeg | Víz |
| Funkciók | Szennyeződés eltávolitása |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| kvs | 18,2 |
| Hosszúság | 93 mm |


