Arco mágneses Y vizszűrő 2″ BB (Arco-01855)
CIKKSZÁM: ARCO-01855
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco mágneses Y vizszűrő 2″ BB (Arco-01855)
Szűrje át az életét egy ARCO-val – ahol a tisztaság mágneses erővel vonzza Önt!
Az ARCO MÁGNESES Y VÍZSZŰRŐ 2″ BB sárgarézből készült, hogy biztosítsa a tartósságot és a megbízhatóságot mind ivóvíz, mind fűtővíz rendszerekben. A 20 bar maximális üzemi nyomásnak és a masszív, 1,21 kg-os súlynak köszönhetően ez a szűrő hosszú távon, problémamentesen működik. A mágneses kivitel hatékonyan vonzza és eltávolítja a vízben lévő szennyeződéseket, így meghosszabbítja a rendszer élettartamát, csökkenti a karbantartási költségeket és garantálja a tiszta vizet minden cseppben. Válassza az ARCO minőségét, és lépjen be egy olyan világba, ahol a vízszűrés nem csak feladat, hanem élmény! Bízzon a technológiában, amely Önt és otthonát is megvédi, és fedezze fel, mennyivel egyszerűbb lehet az élet, ha minden csepp tisztaságot sugároz.
Az ARCO MÁGNESES Y VÍZSZŰRŐ 2″ BB sárgarézből készült, hogy biztosítsa a tartósságot és a megbízhatóságot mind ivóvíz, mind fűtővíz rendszerekben. A 20 bar maximális üzemi nyomásnak és a masszív, 1,21 kg-os súlynak köszönhetően ez a szűrő hosszú távon, problémamentesen működik. A mágneses kivitel hatékonyan vonzza és eltávolítja a vízben lévő szennyeződéseket, így meghosszabbítja a rendszer élettartamát, csökkenti a karbantartási költségeket és garantálja a tiszta vizet minden cseppben. Válassza az ARCO minőségét, és lépjen be egy olyan világba, ahol a vízszűrés nem csak feladat, hanem élmény! Bízzon a technológiában, amely Önt és otthonát is megvédi, és fedezze fel, mennyivel egyszerűbb lehet az élet, ha minden csepp tisztaságot sugároz.
Egy darabból álló szervizfedél teljesen tokozott mágnessel, amely megakadályozza a víz és a mágnes közötti közvetlen érintkezést. • Mágnes hozzáférési fedél az ellenőrzéshez és karbantartáshoz.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,215 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Súly | 1,21 kg |
| Max. üzemi nyomás | 20 bar |
| Kivitel | Mágneses Y vizszűrő |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Közeg | Víz |
| Funkciók | Szennyeződés eltávolitása |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| kvs | 34,4 |


