Arco Sena 1/2″Bmx1/2″Bm hollanderes kazánbekötő csap egyenes (150853)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az ARCO SENA 1/2″BM x 1/2″BM hollandes kazánbekötő csap nem csupán egy egyszerű golyóscsap, hanem a megbízhatóság és a precizitás szimbóluma, amely a legmagasabb igényeket is kielégíti. Legyen szó vízről, háztartási melegvízről vagy akár 50%-os glikol tartalmú közegről, ez a csap garantálja a stabil és biztonságos működést, akár 120 °C hőmérséklet és 30 bar üzemi nyomás mellett is. Az Arco gyártó neve garancia a hosszú élettartamra és a professzionális minőségre. Az egyenes kivitel és a mindössze 0,123 kg súly könnyű szerelhetőséget biztosít, így időt és energiát takarít meg Önnek. Válassza az ARCO SENA kazánbekötő csapot, ha nem akar kompromisszumot kötni sem a biztonság, sem a megbízhatóság terén – hiszen a hőenergia útja itt kezdődik, a gondtalan mindennapokért!
Hollandis csatlakozás: gyors és egyszerű szerelés. Egyedi
kialakítású fogantyúk: szűk, nehezen hozzáférhető helyeken
is könnyű kezelhetőség.megerősített fogantyú kézzel vagy 27mm-es villáskulccsal
elfordítható, reteszelhető.• Piros és kék színjelző gombok az előremenő és visszatérő
vezetékek jelölésére.• Egyenes vagy sarok kivitel, külső vagy belső menetes
csatlakozás, 1” é 3” méret.•Szűrővel vagy szűrő nélkül.•A lapostömitéssel ellátott hollandi megkönytí a szerelést.
biztosíja a tömitést.•Nikkelmentes
Kézi működtetésű, európai sárgaréz testű golyóscsap. Kompakt fogantyú, hollandis csatlakozás a könnyű szerelhetőség
érdekében, nehezen hozzáférhető helyeken is jól alkalmazható.
ALKALMAZÁS:
Fali fűtőkazánok, HMV ill. kombinált változataik telepítéséhez,
ivóvízhálózatokhoz, fűtési és használati melegvíz hálózatokhoz,
50% glykol oldatig használhatók.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,266 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Közeg | Viz, HMV, 50% glykol |
| Súly | 0,123 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 bar |
| Kivitel | Kazán bekötő egyenes |
| Méret | 1/2"-1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Felhasználási terület | Kazánokhoz |


