Arco Sena VA30 3/4″ fix kb golyóscsap nikkelmentes (753604)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az ARCO SENA VA30 3/4″ FIX KB GOLYÓSCSAP, NIKKELMENTES termék a legmodernebb technológiával készült, hogy Ön és családja mindig a legtisztább ivóvízhez jusson hozzá. Az ivóvízzel érintkező felületek teljesen nikkelmentesek, így nem kell aggódnia az esetleges egészségügyi kockázatok miatt. A 3/4″-os fix csatlakozás egyszerű és biztos illeszkedést garantál, míg a masszív, 0,226 kg-os kivitel hosszú távú megbízhatóságot és tartósságot biztosít – akár -20 °C-tól +120 °C-ig terjedő hőmérséklet-tartományban is. A 30 bar maximális üzemi nyomás révén a legkeményebb körülmények között is kiválóan teljesít. Az ARCO gyártó neve garancia a minőségre és megbízhatóságra, így Ön biztos lehet abban, hogy a víz útja tökéletesen biztonságos és tiszta marad. Válassza a nikkelmentes golyóscsapot, ha Önnek is fontos az egészség, a biztonság és a hosszú élettartam!
A KÉP illusztráció!!!
• Korróziónak jobban ellenálló rozsdamentes lemezkar és csavar.
• Megerősített pillangókarok
• Az ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek; a natúr réz higiéniai
szempontból is jobb vízminőséget biztosít.
• Masszív konstrukció a biztonságos beépítéshez, növelt hollandi
falvastagság
• Szivárgásmentes, 100%-ban tesztelve.
• Európai sárgaréz, DW / 4MS minőség ivóvízvezetéki rendszerekhez.
TERMÉKLEÍRÁS
Kézi működtetésű golyóscsapok. Jellemzően menetes
csatlakozással, esetenként ötrétegű csőhöz való csatlakozással
illetve szorítógyűrűs csatlakozással.
ALKALMAZÁS
Ivóvizes hálózatokhoz, vízellátó csatlakozásokhoz, HHV-hez, HMVhez,
fűtési rendszerekhez, akár 50% glykolhoz és sűrített levegőhöz
tervezve.
Általánosságban minden olyan felhasználási területre alkalmasak,
melyekhez szükséges egy elzárószerelvény a folyadékszállítás
leállításához, garantálva a szivárgásmentességet és megfelelve az
előírt üzemi feltételeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,226 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | Fix Kb 3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,226 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 bar |
| Méret | 3/4" |
| Max. hőmérséklet | -20 °C-+120 °C |
| Kivitel | Nikkelmentes golyóscsap |
| Anyaga | Ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek |


