Arco 1/2″-40mm sárgaréz csaphosszabbító krómozott (830640)
CIKKSZÁM: ARCO-830640
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 1/2″-40mm sárgaréz csaphosszabbító krómozott (830640)
Az ARCO 1/2″-40mm SR. HOSSZABÍTÓ KRÓM tökéletes társ minden szerelési kihíváshoz, amikor a precizitás és a megbízhatóság elengedhetetlen. Krómozott sárgaréz anyaga nemcsak elegáns megjelenést, hanem rendkívüli tartósságot is biztosít, miközben megőrzi a könnyű súly előnyeit – mindössze 0,068 kg! Az 1/2″-os csatlakozással és 40 mm-es átmérővel rendelkező csaphosszabbító ideális választás minden olyan helyre, ahol a hagyományos csatlakozók nem elegendőek. Az ARCO minőségi garanciája pedig nyugalmat ad a mindennapokban, hiszen tudhatod: a legjobb anyagokkal dolgozol. Válaszd az ARCO 1/2″-40mm SR. HOSSZABÍTÓ KRÓMOT, és tedd egyszerűbbé, biztonságosabbá, valamint időtállóvá vízvezeték-szerelési munkáidat!
Az Arco 1/2″-40mm hosszabbító, krómozott, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,068 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 40 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,068 kg |
| Méret | 1/2"-40mm |
| Kivitel | Csaphosszabbító |
| Anyaga | Krómozott sárgaréz |


