Arco 1″-3/4″ sárgaréz kb szűkítő (833030)
CIKKSZÁM: ARCO-833030
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 1″-3/4″ sárgaréz kb szűkítő (833030)
Az ARCO 1″-3/4″ SR. KB SZŰKÍTŐ 24132 tökéletes választás mindenkinek, aki kompromisszumok nélküli csatlakozási megoldást keres otthonába vagy ipari környezetbe. A masszív sárgaréz anyag garantálja a tartósságot és a hosszú élettartamot, miközben a mindössze 0,05 kg-os súly egyszerű kezelhetőséget biztosít. A pontosan kialakított 1″-3/4″ átmérő és csatlakozás révén könnyedén illeszthető különböző rendszerekhez, legyen szó felújításról, bővítésről vagy új telepítésről. Az ARCO név garancia a minőségre és megbízhatóságra, így Ön biztos lehet abban, hogy választásával egy időtálló, strapabíró alkatrészt kap.
Az Arco 1″-3/4″ kb szűkítő, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,05 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 1"-3/4" |
| Csatlakozás | 1"-3/4" |
| Súly | 0,05 kg |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Méret | 1"-3/4" |
| Anyaga | Sárgaréz |


