Arco Press 26-26 Toldó (845030)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Press 26-26 Toldó (845030)
ARCO PRESS 26-26 TOLDÓ – A hatékony kapcsolatok mestere!
Az ARCO PRESS 26-26 TOLDÓ nem csupán egy idom, hanem a modern szerelési megoldások nélkülözhetetlen eleme. A 26 mm-es átmérőjével és masszív, 10 bar maximális üzemi nyomásával garantálja a biztonságos és tartós csatlakoztatást, legyen szó bármilyen présrendszerről. Az Arco gyártó által fémjelzett minőség és a mindössze 0,141 kg-os súly lehetővé teszi, hogy a szerelés gyors, egyszerű és hatékony legyen. A presselhető kivitel biztosítja, hogy a munka gördülékenyen menjen, miközben hosszú távon is megbízható marad. Válaszd az ARCO PRESS 26-26 TOLDÓ-t, és tapasztald meg, hogyan válik minden szerelési feladat könnyeddé és problémamentessé – mert a tökéletes összeköttetések a részleteken múlnak!
Ötrétegű Prés Egyenes Toldó 26×26
– Press toldó idom 26mm ötrétegű csőhöz
– Mindkét végén ugyanolyan méretű press csatlakozóval
– Használható: ivóvízhez, hideg-, meleg vízhez
– Központi és padlófűtéshez, radiátorok vízellátásához
– Prés idom műanyag ötrétegű csövekhez
– Ötrétegű cső csatlakozás mérete: 26 mm
– O gyűrűs tömítés az ötrétegű cső csatlakozásánál
– Nyomás: 10 Bár
– Hőállóság: max. 95 °C
– Anyaga: Fém / Réz
– Cső és idom csatlakoztatása gépi prés szerszámmal
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,14 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 26 mm |
| Csatlakozás | 26 |
| Súly | 0,141 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Presselhető idom |
| Rendszerkód | Présrendszer |


