Arco 1/2″-1/2″ KK könyök rozettával, krómozott (B3160)
CIKKSZÁM: ARCO-B3160
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 1/2″-1/2″ KK könyök rozettával, krómozott (B3160)
Az ARCO 1/2″-1/2″ KK Könyök rozettával, anya nélkül, króm kivitelben a megbízhatóság és tartósság szinonimája minden vízvezeték-szerelés során. A 95°C maximális hőmérséklet-tűrés és a 16 bar üzemi nyomás garantálja, hogy a legkeményebb körülmények között is helytáll. A 25 bar próbanyomás bizonyítja, hogy ez a termék az erőpróbákban sem vall kudarcot. Mindössze 0,061 kg súlyával egyszerűen kezelhető, mégis masszív felépítésével hosszú távon biztosítja a hibátlan működést. A króm bevonat elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben ellenáll a korróziónak, így tartós szépséget és megbízhatóságot nyújt. Bízza otthona vízvezetékét az ARCO minőségére, ahol minden részlet a tökéletes működésért van!
Az Arco 1/2″-1/2″ KK könyök, elzáró nélküli, készülék bekötéshez ajánlott.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,066 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,061 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |


