Arco Adapter lapos tömítéses mosógép áttét B1/2″-K3/4″ (COMBI87U)
CIKKSZÁM: ARCO-COMBI87U
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Adapter lapos tömítéses mosógép áttét B1/2″-K3/4″ (COMBI87U)
Az ARCO B1/2″-K3/4″ adapter egy olyan megbízható társ, amely biztonságosan összekapcsolja a vízrendszer különböző elemeit, hogy Ön minden nap zavartalanul élvezhesse a víz adta kényelmet. A kiváló minőségű gyártó, az Arco, gondoskodott arról, hogy ez a BK kivitelű adapter ne csak strapabíró legyen, hanem könnyen illeszkedjen bármilyen 1/2″-3/4″ csatlakozást igénylő rendszerbe. Maximális 95 °C hőmérséklet-állóságával és 16 bar üzemi nyomásával minden háztartásban és ipari környezetben megállja a helyét. A 25 bar próbanyomás garantálja a biztonságot, míg a mindössze 0,01 kg súly egyszerű kezelhetőséget biztosít. Válassza az ARCO B1/2″-K3/4″ adaptert, hogy minden csepp a helyére kerüljön, és Ön nyugodtan élvezhesse a mindennapok gördülékenységét – hiszen a tökéletes illeszkedés a részletekben rejlik!
A krómozott felületű Arco adapter a sarokcsap csatlakozási mértetének bővítésére alkalmas.
Lapos tömítő felületéhez gumitömítés tartozik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,036 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | BK |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |


