ARCO 3/4″-3/4″ GOLYÓS KERTICSAP GYORSCSATLAKOZÓVAL (pb403)
CIKKSZÁM: ARCO-PB403
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
ARCO 3/4″-3/4″ GOLYÓS KERTICSAP GYORSCSATLAKOZÓVAL (PB403)
Az ARCO 3/4″-3/4″ golyós kerticsap gyorscsatlakozóval (kék csatlakozóval) új szintre emeli a locsolás, nyaralók és családi házak vízellátásának élményét.
A 16 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően nem csak megbízható, hanem hosszú távon is strapabíró megoldást nyújt minden vízellátási kihíváshoz.
A könnyen kezelhető gyorscsatlakozóval pillanatok alatt csatlakoztathatod a locsolótömlőt, időt és energiát spórolva meg minden használatkor.
Mindössze 0,255 kg tömegével könnyedén felszerelhető, miközben masszív kialakítása garantálja a tartósságot és a stabil működést. Legyen szó kerted ápolásáról, hétvégi nyaraló vízellátásáról vagy akár mindennapi használatról, az ARCO golyós kerticsap mindig megbízható társad lesz.
Válaszd a praktikusságot, válaszd a minőséget – válaszd az ARCO-t, hogy minden csepp számítson!
Praktikus, megbízható golyós Arco kerticsap. Beltéri és kültéri használatra is ajánlott.
Tartós időjárás álló anyagból készült.
- csatlakozás mindkét oldalán 3/4″
- max. üzemi nyomás 16 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Súly | 0,255 kg |
| Kivitel | Kerticsap gyorscsatlakozóval |
| Csatlakozás | 3/4"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Felhasználási terület | Locsolásra , nyaralók, családi házak vízellátására |


