Arco regula 1/2″-1/2″ sarokszelep csatlakozó nélkül (Z0912)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az ARCO ZENIT/REGULA 1/2″-1/2″ króm sarokszelep új szintre emeli a vízellátás biztonságát és megbízhatóságát otthonodban. Tervezésénél a kiváló minőség és a hosszú élettartam volt a fő szempont, így bátran számíthatsz rá akár 95 °C-os hőmérsékleten és 16 bar üzemi nyomás mellett is. Kompakt mérete (1/2″-1/2″) és könnyű súlya (mindössze 0,117 kg) egyszerű telepítést tesz lehetővé, míg a krómozott felület elegáns megjelenést kölcsönöz fürdőszobádnak vagy konyhádnak. Az ARCO márka a megbízhatóság szinonimája, ezért próbanyomása is kiemelkedő, 25 bar. Dönts a tartósság, a biztonság és a stílus mellett – válaszd az ARCO ZENIT/REGULA sarokszelepet, és alakítsd át a vízkezelést egy magasabb szintű élménnyé!
Az Arco regula 1/2″-1/2″ sarokszelep vízfogyasztó berendezések kiszakaszolására terveztek.
Ezeknek a segítségével egyenként kizárhatók a berendezések a javítás, karbantartás vagy csere
idejére, biztosítva ezzel a hálózat többi tagjának zavartalan üzemét.
• Névleges nyomás: 16 bar
• Teszt nyomás: 25 bar
• Hőfoktűrés: ivóvíz max. 95 °C-ig
• Folyadék: ivóvíz és HMV
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,117 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,117 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1/2"-1/2" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |
| Kivitel | Sarokcsap |


