Awenta D150/3 fm félmerev aluminium cső (AF150/3)
CIKKSZÁM: AWE-AF150/3
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D150/3 fm félmerev aluminium cső (AF150/3)
Az AWENTA D150, 3 méteres félmerev alumínium cső a szellőztetés mestere, amely minden helyiségbe megbízható és tartós frissességet visz. 150 mm-es átmérőjével és 3 méteres hosszával ideális választás otthoni vagy ipari szellőztetési rendszerekhez, ahol fontos a könnyű szerelhetőség és a hosszú élettartam. Az alumínium anyagnak köszönhetően ellenáll a korróziónak, könnyű, mégis strapabíró – mindössze 2,5 kg súllyal egyszerűen kezelhető. Az egyenes iránytörés révén a levegő akadálytalanul áramolhat, így biztosítva, hogy mindenhol a legjobb levegőminőség uralkodjon. Válaszd az AWENTA minőséget, ha kompromisszummentes szellőztetésre vágysz, és szeretnéd, hogy otthonod vagy munkahelyed mindig friss levegővel legyen feltöltve – mert a tiszta levegő minden nap új lendületet ad!
Alumíniumból készült, magas aerodinamikai és szilárdsági jellemzőkkel rendelkező, flexibilis légcsatorna
Az alumínium rugalmas csatornák 0,10-0,12 mm vastagságú alumínium szalagból készülnek. Minden termék a teljes hosszában tetszőleges szögben hajlítható, és a belső átmérő változatlan marad. Az AF csövek szellőztető rendszerekben és a kandalló meleg levegőjének elosztásában egyaránt használhatók. Minden átmérő kétféle hosszban kapható: 1 méter és 3 méter.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 150 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Kivitel | Aluminium cső |
| Hosszúság | 3 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | Aluminium |
| Felhasználási terület | Szellőztetés |
Letölthető dokumentumok
Awenta Félmerev aluminium cső megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


