Awenta Könyök idom préselt 100/90° gumitömitéssel (BL10090)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Könyök idom préselt 100/90° gumitömitéssel (BL10090)
A BL 100/90 PRÉSELT KÖNYÖKIDOM GUMITÖMÍTÉSSEL a légtechnika új dimenzióját nyitja meg Ön előtt. Horganyzott acélból készült, amely kivételes tartósságot és időtállóságot biztosít, így hosszú távon is megbízható megoldást jelent otthona vagy ipari létesítménye számára. Az 100 mm-es átmérő és csatlakozás, valamint a 0,5 mm-es falvastagság gondoskodik a stabilitásról és a tökéletes légáramlásról. Az Awenta által gyártott könyökidom iránytörése 90°, ami ideális megoldást kínál szűk helyeken és bonyolult légcsatorna-hálózatokban. Gumitömítése révén tökéletes zárást biztosít, így elfelejtheti a szivárgást vagy a hőveszteséget. Maximum 50 °C hőmérsékletig terhelhető, miközben mindössze 0,8 kg a súlya, így könnyen kezelhető és szerelhető. Válassza a minőséget és a biztonságot, válassza a BL 100/90 PRÉSELT KÖNYÖKIDOMOT az AWENTA kínálatából!
Préselt, ponthegesztett, horganyzott acél 90°-os könyökidom.
- Csatlakozó csonk: 100 mm
- Anyaga: horganyzott acél
- Anyagvastagság: 0,5 mm
- Préselt, ponthegesztett
- 90°-os könyökidom.
- Légtömörségi osztály: „D”
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 100 mm |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 0,8 kg |
| Kivitel | Légtechnika |
| Iránytörés | 90° |
| Max. hőmérséklet | 50 °C |
| Anyaga | Horganyzott acél |
| Falvastagság | 0,5 mm |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


