Awenta kerek flexibilis légcsatorna 100 3 fm harmonika (KE100-30)
CIKKSZÁM: AWE-KE100-30
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta kerek flexibilis légcsatorna 100 3 fm harmonika (KE100-30)
Az AWENTA D 100 kerek flexibilis légcsatorna 3 méteres hosszával és harmonika kialakításával új dimenziókat nyit meg otthonod légtechnikájában. Ez a könnyű, mindössze 1,025 kg súlyú, fehér színű flexibilis cső nemcsak esztétikailag illeszkedik bármilyen környezetbe, de 100 mm-es csatlakozójával és egyenes iránytörésével garantáltan hatékony és gyors légáramlást biztosít. Az Awenta márka neve egyet jelent a megbízhatósággal és innovációval, így biztos lehetsz benne, hogy ez a termék hosszú távon szolgálja kényelmedet és otthonod frissességét. Legyen szó új építésről vagy felújításról, az AWENTA D 100 harmonika flexibilis légcsatorna segít abban, hogy minden helyiségben tökéletes legyen a levegő áramlása. Fedezd fel a szabad légmozgás élményét – mert otthonod megérdemli a legjobbat!
Az elasztikus szellőzőcsatornák O100, O125 és O150 mm átmérőben, 1 m-es szakaszokban kaphatók. és 3 m. hossz.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,02 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 1,025 kg |
| Hosszúság | 3 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
| Kivitel | Harmonika flexibilis cső |
Letölthető dokumentumok
Awenta D kerek flexibilis légcsatorna megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


