Awenta D100 Kerek pvc csőtoldó (KO100-21)
CIKKSZÁM: AWE-KO100-21
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D100 Kerek pvc csőtoldó (KO100-21)
Az AWENTA D100 KEREK PVC CSŐTOLDÓval a légtechnikai rendszerek összekapcsolása egyszerűbb, mint valaha! Ez a kiváló minőségű, fehér színű csőkötő idom 100 mm-es csatlakozással tökéletes megoldás minden olyan helyre, ahol fontos az egyenes iránytörés és a megbízható működés. Az Awenta gyártó neve garancia a hosszú élettartamra és a kiváló anyaghasználatra, így biztos lehet benne, hogy rendszerét tartósan és hatékonyan fejleszti tovább. A mindössze 1,52 kg súlyú PVC csőtoldó könnyen kezelhető, gyorsan és egyszerűen szerelhető, így időt és energiát spórolhat meg. Válassza az AWENTA D100-at, és élvezze a zavartalan, hatékony légáramlást otthonában vagy munkahelyén, ahol a részletek is számítanak!
- Műanyag csőtoldó idom
- Anyaga: PVC
- Átmérő: 100 mm
- Szín: fehér
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 1,52 kg |
| Kivitel | Csőkötő Idom |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


