Awenta 125/100 Pvc Koncentrikus szűkitő idom (KO125-29)
CIKKSZÁM: AWE-KO125-29
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta 125/100 Pvc Koncentrikus szűkitő idom (KO125-29)
Az AWENTA 125/100 PVC koncentrikus szűkítő minden légtechnikai rendszer nélkülözhetetlen eleme, amely biztosítja a levegő zökkenőmentes áramlását és a különböző átmérők közötti átmenetet. Kiváló minőségű PVC anyagának köszönhetően rendkívül tartós, könnyű és korrózióálló, így hosszú távon is megbízható megoldást nyújt. A fehér szín elegáns megjelenést kölcsönöz, így bármilyen modern környezetbe kiválóan illeszkedik. A 125/100 mm-es átmérője és a mindössze 0,257 kg-os súlya révén egyszerűen kezelhető és telepíthető. Az Awenta márka garancia a minőségre, így Ön biztos lehet abban, hogy a legjobbat választja légtechnikai rendszere fejlesztéséhez. Válassza az AWENTA koncentrikus szűkítőt, és teremtsen otthonában vagy munkahelyén tökéletes levegőkeringést kompromisszumok nélkül!
Alkalmazás: PVC szűkítő légcsatornákhoz, akkor használatos, ha egy 125 mm átmérőjű csövet 100 mm átmérőjű légcsatornává kell redukálni. Felépítés: A reduktor fehér ABS műanyagból készült, 50 °C-os hőmérsékletig, hosszú élettartamú. Összeszerelés: Összeszerelése egyszerű, bonyolult szerszámok használata nélkül (a csatlakozások egyszerűen egymásba vannak tolva).
- Szűkítő idom
- Szin: Fehér
- Átmérő: 125 mm-100 mm
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 125/100 mm |
| Súly | 0,257 kg |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
| Kivitel | Koncentrikus szükitő |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


