Awenta Pvc Vizszintes 45° iv lapos csatornacsőhoz 55×110 mm (KP55-24/45)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-24/45
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Pvc Vizszintes 45° iv lapos csatornacsőhoz 55×110 mm (KP55-24/45)
Lapos csatorna 55X110mm 45-fok vízszintes könyök idom
- 45-fokos vízszintes könyök idom
- Szin: Fehér
- Keresztmetszet: 55X110mm
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Iránytörés | Vizszintes |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PVC |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


