Awenta Vizszintes könyök 75×150 mm lapos csatornához (KP75-24)
CIKKSZÁM: AWE-KP75-24
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Vizszintes könyök 75×150 mm lapos csatornához (KP75-24)
Az AWENTA 75×150 PVC vízszintes könyök laposcsatornához a tökéletes választás, ha Ön a megbízhatóságot és a hatékony légáramlást keresi otthonában vagy munkahelyén. A 90°-os iránytörésnek köszönhetően bármely szűk helyen is kiválóan alkalmazkodik a légcsatorna-rendszer igényeihez, miközben erős és tartós PVC anyaga biztosítja a hosszú élettartamot. Az Awenta márkanév garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy egy olyan terméket választ, amely időtálló és könnyen beépíthető. A 75×150 mm-es méret és a mindössze 0,2 kg-os súly lehetővé teszi az egyszerű szállítást és szerelést, így időt és energiát takaríthat meg. Válassza az AWENTA könyököt, és alakítsa légcsatornáját egyszerűen, rugalmasan és megbízhatóan – mert minden levegőáramlat számít!
Alkalmazás: A PVC vízszintes 90°-os négyszögletes könyökcsövek csövek vagy alkatrészek csatlakoztatására szolgálnak. Felépítés: A könyök 50 °C-os hőmérsékletig, és fehér ABS anyagból készült. Összeszerelés: Összeszerelése egyszerű, bonyolult szerszámok használata nélkül (a csatlakozások egyszerűen egymásba vannak tolva).
- 90-fokos vízszintes könyök idom
- Szin: Fehér
- Keresztmetszet: 75X150 mm
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Szélesség | 75 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Hosszúság | 150 mm |
| Iránytörés | 90° |
| Beépítés | Vizszintes |
| Anyaga | PVC |
| Méret | 75×150 mm |
| Felhasználási terület | Lapos csatornához |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


