Vents Spirálkorcolt lemezcső SD 100 3 Fm (SD100)
CIKKSZÁM: AWE-SD100
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Vents Spirálkorcolt lemezcső SD 100 3 Fm (SD100)
A Vents SD 100 spirálkorcolt lemezcső 3 méteres hosszúságával és 100 mm-es átmérőjével tökéletes választás minden légtechnikai rendszer számára, ahol a tartósság és a megbízhatóság elengedhetetlen. Horganyzott acél anyaga ellenáll az időjárás viszontagságainak, garantálva a hosszú élettartamot és a korrózióval szembeni védelmet. Akár -30 °C-os hidegben, akár 150 °C-os melegben is megőrzi kiváló tulajdonságait, így bátran használható szélsőséges körülmények között is. Az 1 kg-os súly és a szürke szín elegáns, mégis robusztus megjelenést kölcsönöz, miközben könnyen beilleszthető bármilyen légtechnikai rendszerbe. Válaszd a Vents minőséget, és biztosítsd otthonod vagy munkahelyed friss levegőjét egy megbízható, profi megoldással, amely minden elvárásnak megfelel!
Alkalmas légcsatornák, szellőző és légkondicionáló rendszerek kiépítéséhez. A spiro merev csővezeték horganyzott acélból készül, falvastagsága 0,6 mm-es.
137 mm széles cinkkelt fémlemezből készítve, melyeket spirális alakba tekernek a svájci SPIRO cégnél.
A csővezeték remek mechanikus tulajdonságokkal bír, kiváló a levegő szállítására a legtöbb helyen. Ebből a termékből épített rendszereknél rendkívül kevés a nyomásveszteség.
Alapanyag Horganyzott acél
Min és max. hőmérséklet -30 °C és +150 °C Hossz 3 m Cső átmérő 100 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Vents |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 1 kg |
| Hosszúság | 3 fm |
| Max. hőmérséklet | 150 °C |
| Szín | Szürke |
| Anyaga | Horganyzott acél |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
| Kivitel | Lemezcső |
| Min. hőmérséklet | -30 °C |

