Awenta Ventillátor alap fehér időkapcsolóval (WA100T)
CIKKSZÁM: AWE-WA100T
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Ventillátor alap fehér időkapcsolóval (WA100T)
Az AWENTA WA100T ventilátor időkapcsolóval nem csupán egy egyszerű készülék, hanem a modern otthonok nélkülözhetetlen társa, amely gondoskodik a frissességről és a kényelemről minden pillanatban. A 100 mm-es csatlakozás és az IPX4 védelmi osztály révén biztonságosan alkalmazható akár fürdőszobában is, miközben csendes, mindössze 35 dB-es működése zavartalan környezetet teremt. A 98 m3/h levegőszállítás biztosítja, hogy mindig megfelelő legyen a levegő minősége, az időkapcsoló funkció pedig energiát és időt spórol Önnek, hiszen a ventilátor automatikusan leáll a beállított idő elteltével. A mindössze 1 kg-os súly és a kompakt, 154×154 mm-es külső méret egyszerű telepítést és diszkrét megjelenést garantál. A fehér szín letisztult eleganciát kölcsönöz, így bármilyen helyiség stílusos kiegészítője lehet. Válassza az AWENTA minőséget, és élvezze a tiszta levegő örömét minden nap!
ABS műanyag csúszócsapágyak IPX4 maximális üzemi hőmérséklet 40°C
2 év garancia visszacsapó szelep (ZZ) használhatóság
- Állítható idókapcsolóval
- Csatlakozó csonk: 100 mm
- Légszállítás: 90 m3/h
- Áramfelvétel: 14 W
- Zajszint: 37 dB
- Védettségi osztály: IPX4
- Szín: Fehér
- Rögzítés csavarokkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Védelmi osztály | IPX4 |
| Súly | 1 kg |
| Szín | Fehér |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 10 W |
| Kivitel | Időkapcsolóval ventillátor |
| Zajteljesítményszint beltéri | 35 dB |
| Levegőszállítás | 98 m3/h |
| Külső méret | 154×154 mm |


