Awenta A-Matic ventillátor zsaluval időkapcsolóval (WM100T)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
AWENTA A-MATIC WM100T – Friss levegő, okos vezérlés, gondtalan mindennapok!
Az AWENTA A-MATIC WM100T ventilátor zsaluzattal és időkapcsolóval nem csupán egy modern háztartási kiegészítő, hanem a komfort és energiahatékonyság záloga is. 100 mm-es csatlakozásának, fehér színének és letisztult dizájnjának köszönhetően bármilyen helyiségben stílusosan megjelenik. A 14 W-os alacsony fogyasztásával rendkívül gazdaságos, miközben 116 m3/h levegőszállítási kapacitásával garantálja a friss levegő folyamatos áramlását. Az IPX2 védelmi osztály biztonságot nyújt még párás környezetben is, az időkapcsoló pedig lehetővé teszi, hogy csak akkor működjön, amikor szükség van rá – így Önnek csak élveznie kell a tiszta levegőt, az AWENTA A-MATIC WM100T pedig elvégzi a többit. Válassza a megbízható technológiát és a gondtalan hétköznapokat!
Axiális kisventilátor fürdők és mellékhelyiségek szellőztetésére, háztartási használatra
Műszaki jellemzők: • Állítható időkapcsolóval • Elektromos zsaluzattal •
Csatlakozó csonk: 100 mm •
Légszállítás: 116 m3/h •
Áramfelvétel: 14 W •
Védettségi osztály: IPX2 •
Szín: Fehér • Rögzítés csavarokkal • vízszintes szerelés
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,74 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Szín | Fehér |
| Védelmi osztály | IPX2 |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 14 W |
| Kivitel | Időkapcsolóval ventillátor |
| Levegőszállítás | 116 m3/h |
Letölthető dokumentumok
Awenta A-Matic WM ventillátor zsaluval megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


