Awenta Silence falra és menyezetre szerelhető kisventillátor ( WZ100)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az AWENTA SILENCE falra és mennyezetre szerelhető kisventilátor egy új szintre emeli a komfortot otthonában vagy irodájában! Ez a fehér, mindössze 1 kg súlyú ventilátor kiválóan illeszkedik bármilyen térbe, legyen szó vízszintes vagy függőleges beépítésről. A 102 m3/h levegőszállításával gyorsan és hatékonyan frissíti fel a helyiséget, miközben a 26 dB zajszintnek köszönhetően szinte észrevétlenül működik – a csendes, nyugodt környezet garantált. Az IPX4 védettségi osztály gondoskodik a biztonságról, az alacsony, 8 W elektromos teljesítmény pedig energiatakarékossá teszi a készüléket. Az Awenta márkanév a megbízhatóság és minőség szinonimája, így biztos lehet abban, hogy hosszú éveken át élvezheti a friss levegőt és a modern dizájnt – mindezt egyszerű beépítéssel és maximális hatékonysággal. Válassza az AWENTA SILENCE ventilátort, és engedje, hogy otthonát a csend új dimenziója járja át!
csendes működés ABS műanyag golyóscsapágy IPX4 maximális üzemi hőmérséklet 40°C
mennyezeti beépítés megengedett 5 év garancia visszacsapó szelep (ZZ) használhatóság
Axiális kisventilátor fürdők és mellékhelységek szellőztetésére, háztartási használatra
- Csatlakozó csonk: 100 mm
- Golyóscsapágyazással
- Légszállítás: 75 m3/h
- Zajszint: 28 dB
- Áramfelvétel: 5 W
- Védettségi osztály: IPX4
- Szín: Fehér
- Rögzítés csavarokkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Védelmi osztály | IPX4 |
| Súly | 1 kg |
| Szín | Fehér |
| Beépítés | Vizszintes,függőleges |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 8 W |
| Kivitel | Mennyezetre szerelhető ventillátor |
| Zajteljesítményszint beltéri | 26 dB |
| Levegőszállítás | 102 m3/h |


