Awenta Silence falra és menyezetre szerelhető kisventillátor páraérzékelővel (WZ100H)
CIKKSZÁM: AWE-WZ100H
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Silence falra és menyezetre szerelhető kisventillátor páraérzékelővel (WZ100H)
Az AWENTA SILENCE falra és mennyezetre szerelhető páraérzékelős ventilátor egy új korszakot nyit otthonában, ahol a kényelem és a hatékonyság találkozik a csenddel. Fehér színével elegánsan illeszkedik bármilyen enteriőrbe, miközben a 100 mm-es csatlakozásának, 75 m³/h levegőszállításának és mindössze 28 dB zajszintjének köszönhetően szinte észrevétlenül gondoskodik a friss levegőről. Az IPX4-es elektromos védettség és az energiatakarékos, 5 wattos fogyasztás gondoskodik a biztonságról és a hatékonyságról. A beépített páraérzékelő intelligensen igazodik a páratartalomhoz, így Önnek csak élveznie kell a komfortot – a többit bízza az Awenta megbízhatóságára! Tegye otthonát okosabbá és frissebbé ezzel az inspiráló, modern megoldással.
Csendes működés ABS műanyag golyóscsapágy IPX4 maximális üzemi hőmérséklet 40°C
mennyezeti beépítés megengedett 5 év garancia visszacsapó szelep (ZZ) használhatóság
Axiális kisventilátor fürdők és mellékhelységek szellőztetésére, háztartási használatra
- Csatlakozó csonk: 100 mm
- Golyós csapágyazással
- Légszállítás: 75 m3/h
- Áramfelvétel: 5 W
- Védettségi osztály: IPX4
- Szín: Fehér
- Rögzítés csavarokkal
- Zajszint: 28 dB
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX4 |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 5W |
| Zajteljesítményszint beltéri | 28 |
| Szín | Fehér |
| Kivitel | Ventillátor páraérzékelővel |
| Levegőszállítás | 75 m3/h |


