Hajdu Z-80 ERP villanybojler (2111811115)
- Házhoz szállítás: 7 690 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Engedd, hogy a Hajdu Z-80 ERP villanybojler új szintre emelje otthonod kényelmét! Ez a 80 literes forróvíztároló minden reggelt melegebbé, minden estét nyugodtabbá varázsol, hiszen mindig rendelkezésedre áll a tökéletes hőmérsékletű víz – akár 80 °C-ig, biztonságosan, 6 bar üzemi nyomással. A Hajdu megbízhatósága és a zománcozott kivitel hosszú távú tartósságot garantál, miközben a C energia besorolás segít, hogy felelősen gazdálkodj az energiával. Könnyedén illeszkedik bármilyen fürdőszobába a 725x515x500 mm-es méretével, és mindössze 27 kg-os súlyával könnyen telepíthető. Az 1,8 kW teljesítményű, 230/50 V/Hz elektromos csatlakozású villanybojlerrel a meleg víz sosem luxus, hanem természetes része lesz a mindennapjaidnak. Válaszd a Hajdu Z-80-at, és élvezd a gondtalan forró víz élményét minden pillanatban!
A Hajdu Z80 ErP zárt rendszerű fali elektromos tárolós vízmelegítőt kis méreteinek köszönhetően szinte bárhová könnyedén felszerelhető.
Előnye, hogy egyszerre több vízfelvételi pont kiszolgálására is alkalmas egyenletes hőmérsékletű melegvíz mellett. Így nem kell attól félni, hogy zuhanyzás közben leforrázzuk magunkat, mert éppen valaki más is megnyit egy másik csapot a házban. Emellett rendkívül kiváló, freonmentes ciklopentán hab hőszigetelésének köszönhetően minimális hőveszteség mellett működik.
A bojler hosszú élettartamáról pedig a magnézium aktív anódos korrózióvédelem és speciális tűzzománc bevonat gondoskodik.
A Hajdu Z80 ErP elektromos bojler esetében a külső burkolat magasfényű, fehér porlakk bevonattal ellátott acéllemez.
A vízmelegítő falra szerelhető, függőlegesen elhelyezhető, elektromos tárolós.
Kiváló hőszigeteléssel rendelkezik, ami hosszú távon segít megtartani a vízhőmérsékletet.
Kiemelkedően energiatakarékos működésű, miközben extra védelemmel rendelkezik a korrózió ellen.
A víz hőmérséklete igény szerint szabályozható.
A melegítésért csőfűtőtest felel.
Kiváló minőségű termék, hosszú élettartam jellemzi.
Magyar termék!
2 év teljes körű és 10 év tartály garancia jár hozzá.
Energiahatékonysági besorolás: C
Vízvételi profil nagysága: M
A csomag tartalma:
Hajdu Z80 ErP elektromos forróvíztároló
1 darab kombinált biztonsági szelep
A kép csupán illusztráció!
Műszaki adatok:
Magasság: 717 mm
Átmérő: 515 mm
Űrtartalom: 80 l
Felfűtési idő 65 oC-ra: 168 perc
Villamos teljesítmény: 1,8 kW
Melegvíz hőmérséklete: maximum 80 oC
Maximum üzemi nyomás: 0,6 MPa
Tartály anyaga: acéllemez
Vízcsatlakozás: G 1/2
Elektromos védettség: IP X4
Súly: 27 kg
Műszaki adatok
| Tömeg | 27 kg |
|---|---|
| Gyártó | Hajdu |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos teljesítmény | 1,8kW |
| Súly | 27 kg |
| HMV energia besorolás | C |
| Melegvíz csapolási profil | M |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Forróviztároló |
| Méret | 725x515x500 |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Tároló térfogata | 80 l |






