Átvezető gumigyűrű D 160 mm Furat:166-168 mm (A520001010)
CIKKSZÁM: BTH-A520001010
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Átvezető gumigyűrű D 160 mm Furat:166-168 mm (A520001010)
Fedezze fel a BTH által gyártott ÁTVEZETŐ GUM.GY. D160 FALV:4-6,7-12mm JAV.F:166-168mm közmű idom erejét, amely a polipropilén anyag tartósságával és minőségével, valamint 160 mm-es átmérőjével minden műanyag tartály tökéletes társává válik! A 4-6,7-12 mm falvastagságú kivitel révén rendkívül rugalmasan alkalmazkodik a különböző igényekhez, miközben a 166-168 mm-es furat pontos illeszkedést garantál. Mindössze 0,15 kg-os súlya megkönnyíti a telepítést, így időt és energiát spórolhat. Az átvezető gumigyűrű kiváló választás, ha megbízható, hosszú élettartamú megoldást keres, amely egyszerre biztosítja a tömítettséget és a tartósságot. Bízza magát a minőségre, válassza a BTH innovatív termékét, hogy közműrendszere mindig a legjobb formában legyen!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | BTH |
| Átmérő | 160 mm |
| Súly | 0,15 kg |
| Kivitel | Átvezető gumigyűrű |
| Falvastagság | 4-6,7 -12 mm |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Műanyag tartály |

