Caleffi Radiátor visszatérő egyenes 3/4″ (432503)
CIKKSZÁM: CAL-432503
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Caleffi Radiátor visszatérő egyenes 3/4″ (432503)
Visszatérő szelep.
Krómozott.
Egyenes csatlakozás, acél csövekhez.
Max. üzemi nyomás: 10 bar.
Hőm. tartomány: 5÷100°C.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Caleffi |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Radiátorbekötő |
| Méret | 3/4" |
| Iránytörés | Egyenes |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Működése | Kézi |


