Danfoss RA-N 1/2″ egyenes termosztatikus radiátorszelep (013G0014)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
A DANFOSS RA-N 15 egyenes beállítható termosztatikus radiátor szelep 1/2″-es méretben a radiátor szerelvények új szintjét képviseli! Krómozott fém anyaga nemcsak elegáns megjelenést, hanem hosszú élettartamot és kiváló korrózióállóságot is biztosít, így otthonod fűtése mindig biztonságban lesz. A 2 csöves rendszerhez tervezett szelep precíz beállítási lehetőséget ad, amellyel saját igényeidhez igazíthatod a hőmérsékletet akár 120 °C-ig, miközben a maximális 10 bar üzemi nyomás is garantálja a megbízható működést. A könnyű, mindössze 0,15 kg súlyú szelep nem terheli meg a rendszert, ugyanakkor a Danfoss minőség révén biztos lehetsz benne, hogy a szelep minden körülmények között helytáll. Válaszd a DANFOSS RA-N 15-öt, és élvezd a szabályozott, kényelmes meleget minden nap!
A Danfoss RA-N 1/2″ egyenes termosztatikus radiátorszelep, normál áramlású szelep előbeállítási lehetőséggel, 2 csöves rendszerhez.
kvs: 0,04-0,73 m3/h
Üzemi nyomás: 10 bar
Próbanyomás: 16 bar
Hőmérséklet max.: 120 C°
Nyomáskülömbség tartomány max.: 0,6 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Danfoss |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,15 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Kivitel | Egyenes termosztatikus radiátor szelep |
| Felhasználási terület | 2 csöves rendszer |
| Működése | Beállitható |


