Danfoss AMZ 113 Zónaszelep Dn15 230 V motorral (082G5418)
CIKKSZÁM: DA-082G5418
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Danfoss AMZ 113 Zónaszelep Dn15 230 V motorral (082G5418)
Be/ki csappantyúk helyi szellőzőrendszerekhez AMZ 113 osztó golyós szelep belső menettel;
szabályozott közeg – víz; PN = 16 bar, szelepnyomásesés max. 2 bar, Tmax. = 130 °?;
zárási idő – 60 s; anyag – nikkelezett sárgaréz; elektromos hajtással, U = 220 V
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Danfoss |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP42 |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | Dn15 |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Hőmérséklet mérési tartomány | 0-90 C° |
| Internet | Nem |


