Dunaterm PEXC 32×3/6 mm ötrétegű szigetelt cső kék 25 fm (DT-25-ISO4-32-BL)
CIKKSZÁM: DT-25-ISO4-32-BL
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm PEXC 32×3/6 mm ötrétegű szigetelt cső kék 25 fm (DT-25-ISO4-32-BL)
Dunaterm: A kék cső, amely otthonát melegséggel és tiszta vízzel öleli körbe!
A 25-iso4-32-bl-167 Dunaterm PE-Xc szigetelt többrétegű cső nem csupán egy egyszerű vezeték, hanem a biztonság, a kényelem és a modern technológia találkozása az Ön otthonában. Ez a 32×3,0 mm-es átmérőjű, 25 méteres tekercsben kapható kék cső ideális választás ivóvíz, fűtés és padlófűtés rendszerekhez, hiszen kiváló ellenállást biztosít akár 10 bar üzemi nyomásig. A 6 mm-es szigetelésnek köszönhetően minimális a hőveszteség, így gazdaságosabbá és hatékonyabbá teszi a fűtési rendszert, miközben védi a csövet a külső behatásokkal szemben. Könnyű súlya (0,45 kg) és nagy rugalmassága egyszerű telepítést tesz lehetővé, így gyorsan valósíthatja meg álmai otthonát. Válassza a Dunaterm minőségét, hogy minden csöpp vízben és minden foknyi melegben a biztonságot és megbízhatóságot érezze!
A 25-iso4-32-bl-167 Dunaterm PE-Xc szigetelt többrétegű cső nem csupán egy egyszerű vezeték, hanem a biztonság, a kényelem és a modern technológia találkozása az Ön otthonában. Ez a 32×3,0 mm-es átmérőjű, 25 méteres tekercsben kapható kék cső ideális választás ivóvíz, fűtés és padlófűtés rendszerekhez, hiszen kiváló ellenállást biztosít akár 10 bar üzemi nyomásig. A 6 mm-es szigetelésnek köszönhetően minimális a hőveszteség, így gazdaságosabbá és hatékonyabbá teszi a fűtési rendszert, miközben védi a csövet a külső behatásokkal szemben. Könnyű súlya (0,45 kg) és nagy rugalmassága egyszerű telepítést tesz lehetővé, így gyorsan valósíthatja meg álmai otthonát. Válassza a Dunaterm minőségét, hogy minden csöpp vízben és minden foknyi melegben a biztonságot és megbízhatóságot érezze!
Előszigetelt alumínium betétes cső
- ötrétegű: belső réteg
- ragasztó réteg
- alumíniumcső
- ragasztó réteg
- külső réteg
magas hő- és nyomásálló
formatartó
csekély hosszanti hőtágulás
oxigén diffúzió mentes: gátolja az oxidációt a fűtőkörben
maximális üzemi nyomás: 10 bar
maximális üzemi hőmérséklet: 70°C
külső átmérő: 32 mm
csőfal vastagsága: 3 mm
szigetelés:6 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 32×3,0 mm |
| Súly | 0,45 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 25 fm |
| Szín | Kék |
| Anyaga | PE-Xc |
| Szigetelés vastagsága | 6 mm |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtés,padlófűtés |

