Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes fehér 800×600 mm FR01007
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes
Tilos magas relativ páratartalmú helyiségekben nem megfelelő szellőtő terekben és olyan DIN 55 900 sz fokozottan agressziv korrózió jellemezte terekben használni.Pl.medence,autómosók,nyilvános Wc-k.
Mielőtt megkezdi a radiátor felszerelését,kérjük ellenőrizze hogy a csomagolás tartalmazza az összes részegységet és minden alkatrész a radiátor is sértetlen.
Felhasználás:Épületek fűtőrendszereiben.
A szerelési és használati útmutató tartalmazza a további tájékoztatást és jótállási feltételeket!
Engedd, hogy otthonod új értelmet nyerjen a DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 800X600MM radiátorral! Ez a prémium csőradiátor nemcsak a tökéletes hőérzetet biztosítja, hanem elegáns, letisztult formavilágával is kiemeli bármely helyiség enteriőrjét. Az acél anyag garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható működést, míg a fehér szín minden stílushoz illeszkedik. A nyolc cső és a kiváló, 442 W-os fűtőteljesítmény 50°C-on gondoskodik arról, hogy mindig kellemes melegben tölthesd mindennapjaidat. Kompakt méretének (800 mm magas, 600 mm széles) és mindössze 10,19 kg-os súlyának köszönhetően könnyedén beszerelhető, a maximális 4 bar üzemi nyomás pedig optimális biztonságot nyújt. Válaszd a Dunaterm márka minőségét, és tapasztald meg, milyen érzés, amikor otthonod komfortja a stílusos megjelenéssel találkozik!
Műszaki adatok
| Tömeg | 10,19 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 10,19 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Csövek száma | 8 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 235 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 442 W |

