Dunaterm Mágneses Iszapleválasztó 2″ (DT-IL-AFM-029-02)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tiszta rendszer, tiszta nyugalom – DUNATERM Mágneses Iszapleválasztóval a gondtalan működésért!
A DUNATERM Mágneses Iszapleválasztó 2″ a Dunaterm Brand innovatív megoldása, amely forradalmasítja a fűtési rendszerek karbantartását. Erőteljes, 9.000 Gauss mágneses ereje hatékonyan választja le és távolítja el a rendszerből a legapróbb szennyeződéseket is, így megóvja a kazánt és a szerelvényeket a meghibásodástól. A 120 °C-ig terhelhető, strapabíró nylon szűrőtest hosszú élettartamot és megbízhatóságot garantál, miközben a 2,1 kg-os súly és a 550 ml térfogatáram ideálissá teszi bármely modern fűtési rendszerhez. A 2″-os csatlakozás révén könnyedén beépíthető, egyszerű karbantartást kínál, és segít csökkenteni az energiafogyasztást is. Válassza a DUNATERM ISZAPLEVÁLASZTÓK legújabb tagját, hogy Ön is megtapasztalja a tiszta rendszer és a nyugodt üzemelés előnyeit minden évszakban!
Dunaterm 2″ mágneses iszapleválasztó a szűrő térfogata 550 ml.
A mágneses iszapleválasztó szűrőtestének anyaga nylon (PA66)
A mágnes ereje 9000 Gauss
Dunaterm iszapleválasztóink hatékonyan távolítják el az olyan fűtési és hűtési rendszerekben képződő szennyeződéseket, mint a rozsdarészecskéket, fémtörmeléket és az iszapot, ezáltal megelőzik a hőcserélők eltömődését, a szivattyúk meghibásodását, valamint a csövek eldugulását.
Beüzemelésük és tisztításuk rendkívül egyszerű, használatuk gazdaságos és energiatakarékos. Alkalmazásuk biztosítja a rendszer hosszú élettartamát és hatékony működését a karbantartási költségek növelése nélkül.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,05 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Csatlakozás | 2" |
| Súly | 2,1 kg |
| Kivitel | Mágneses iszapleválasztó |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Térfogatáram | 550 ml |
| Mágneses ereje | 9.000 |
| Szűrőtest anyaga | nylon |

