Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1800×450 mm L18000450
CIKKSZÁM: DT-L18000450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1800×450 mm L18000450
A DUNATERM OPÁL CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1800X450 mm radiátor tökéletes választás mindazoknak, akik nem csak hatékony fűtést, hanem elegáns megjelenést is keresnek otthonukba. Ez a 39 acélcsőből álló, letisztult fehér színű radiátor nemcsak kiemelkedő fűtési teljesítményt nyújt, hanem modern, egyenes kialakítása révén minden fürdőszoba vagy helyiség díszévé válik. A Dunaterm márka garancia a megbízhatóságra és a hosszú élettartamra, a 3 bar maximális üzemi nyomás pedig biztosítja a tartósságot.
A mindössze 8 kg-os súly megkönnyíti a szerelést, a 1800 mm-es magasság és a 450 mm-es szélesség pedig ideális méretet biztosít a legtöbb helyiségbe. Legyen szó modern vagy klasszikus enteriőrről, a DUNATERM OPÁL csőradiátor mindenhol otthonos, inspiráló melegséget teremt!
Dunaterm Opál törölközőszárító radiátor egyenes.
- Magasság 1800 mm
- Szélesség 450 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 1800 mm |
| Súly | 8 kg |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 39 db |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 408 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 768 W |

