Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1150×600 mm R11500600
CIKKSZÁM: DT-R11500600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1150×600 mm R11500600
A DUNATERM ONIX CSŐRAD ÍVES FEHÉR 1150X600 mm csőradiátor nemcsak hatékony fűtést biztosít, hanem elegáns megjelenésével az otthonod dísze is lesz.
Az acélból készült, 21 db csővel rendelkező radiátor kiválóan vezeti a hőt, így gyorsan és egyenletesen melegíti fel a helyiséget – mindezt akár 592 W teljesítménnyel 50°C-on.
Az íves kivitelnek köszönhetően nemcsak modern, de praktikus is, hiszen könnyedén száríthatsz rajta törölközőt vagy ruhát.
A Dunaterm márka neve garancia a minőségre és a tartósságra, miközben a fehér szín minden enteriőrbe tökéletesen illeszkedik.
Kompakt méreteivel (1150 mm magasság és 600 mm szélesség) kis és nagyobb fürdőszobákba is ideális választás.
Ne engedd, hogy a hideg korlátozzon – válaszd a DUNATERM ONIX csőradiátort, és élvezd a meleg, otthonos légkört minden nap!
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
- Magasság 1150 mm
- Szélesség 600 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 21 db |
| Súly | 8,61 kg |
| Kivitel | Ives csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 318 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 592 W |
| Magasság | 1150 mm |

