Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1500×600 mm R15000600
CIKKSZÁM: DT-R15000600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves, fehér 1500×600 mm R15000600
A DUNATERM ONIX CSŐRAD ÍVES FEHÉR 1500X600 mm nem csupán egy fűtőtest – ez a radiátor a modern otthonok szíve, amely egyszerre biztosítja a meleget és az eleganciát.
Az acélból készült, 29 darab íves csövével és nagy, 616 W-os fűtőteljesítményével (50 °C-on) gondoskodik arról, hogy minden helyiségben kellemes hőmérséklet uralkodjon, miközben letisztult, fehér színével és 1500 mm-es magasságával bármely enteriőr dísze lehet.
A Dunaterm márkanév garancia a megbízhatóságra és minőségre, a radiátor maximális 3 bar üzemi nyomása és kedvező, 9,47 kg-os súlya pedig könnyű telepítést tesz lehetővé.
Válassza az íves csőradiátort, ha nem szeretne kompromisszumot kötni a teljesítmény és a design között – engedje, hogy otthonát átjárja a meleg, amit a DUNATERM ONIX kínál!
Dunaterm Onix törölközőszárító radiátor íves.
- magasság 1500 mm
- Szélesség 600 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Csövek száma | 29 db |
| Súly | 9,47 kg |
| Kivitel | Ives csőradiátor |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 426 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 616 W |
| Magasság | 1500 mm |

