Dunaterm Puffer tartály fűtés/hűtési DTP-H-80L (SV0080C5VSEP)
CIKKSZÁM: DT-SV0080C5VSEP
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 7 690 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Puffer tartály fűtés/hűtési DTP-H-80L (SV0080C5VSEP)
Dunaterm puffer tartály – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal és az energiahatékonysággal!
A Dunaterm puffer tartály fűtéshez és hűtéshez, 80 literes kapacitással, azok számára készült, akik nem érik be kevesebbel, mint a legjobb teljesítménnyel.
Masszív acél anyagának és 460 mm átmérőjének köszönhetően hosszú távon garantálja az üzembiztonságot, miközben a C energiahatékonysági osztály segít spórolni a rezsiköltségeken.
A 95 °C-os maximális hőmérséklet és a 6 bar üzemi nyomás révén a tartály kiválóan alkalmas nagyobb igénybevételhez is, legyen szó akár családi házról, akár ipari környezetről.
A G1/2″-es merülőhüvely és az 5/4″-os tárolócsatlakozás egyszerű és gyors telepítést tesz lehetővé.
A 26 kg-os súly és a 760 mm-es billenési magasság révén könnyen kezelhető, mégis stabil szerkezet.
Válaszd a Dunaterm márkát, és tapasztald meg az energiahatékonyság és a tartósság tökéletes harmóniáját otthonod vagy vállalkozásod szolgálatában!
Hűtési és fűtési puffer tartály hőszivattyúhoz .
Belső felületvédelem nélküli puffer tároló 50-100 l-ig párazáró kemény poliuretán hab szigeteléssel.
Ellenőrzött minőségű acéllemezből készülő hűtési / fűtési puffer tároló hőszivattyúhoz, kemény PU szigeteléssel és porfestett acéllemez külső burkolattal. 180°-os csonkozású, 2×2 db, belső menetes, 5/4″ csatlakozással szállítva.
- 6 bar üzemi nyomással,
- 5/4″ csatlakozással
- 80 liter űrtartalom
Használatával növelhető a fűtési rendszer térfogata,megkönnyithető a hőszivattyúk kültéri egységének visszaolvasztása,de hidraulikus váltó funkcióval is bir.
Műszaki adatok
| Tömeg | 30 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 460 mm |
| Súly | 30 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tároló térfogata | 80 l |
| Csatlakozás (merülőhüvely) | G1/2" |
| Anyaga | Acél |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Csatlakozás (tároló) | 1 1/4" |
| Billenési magasság | 760 mm |

