Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 8 körös 1″-G3/4″ felületfűtésre Danfoss szeleppel
CIKKSZÁM: DTO-ZZ18004-09-8
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 8 körös 1″-G3/4″ felületfűtésre Danfoss szeleppel (ZZ18004098)
A Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 8 körös 1″-G3/4″ felületfűtésre Danfoss szeleppel (ZZ18004098) kiváló választás mindazok számára, akik a felületfűtési rendszerek tökéletes vezérlésére és megbízhatóságára törekszenek.
Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően hihetetlen tartósságot és korrózióállóságot biztosít, így hosszú távon is megőrzi minőségét és esztétikus megjelenését.
A precíz áramlásmérőkkel felszerelt osztógyűjtő pontos szabályozást tesz lehetővé minden egyes körben, így minden helyiségben a kívánt hőmérséklet uralkodhat.
Az Eurokonusz 3/4″ csatlakozás és a 8 körös kialakítás rugalmas és egyszerű telepítést biztosít, miközben a 90°C maximális hőmérséklet és a 6 bar üzemi nyomás révén a legmagasabb elvárásoknak is megfelel.
Könnyű, mindössze 1 kg-os súlyával egyszerűen kezelhető, mégis robusztus és megbízható.
Válassza a Dunaterm márkát, ha a fűtési rendszerét a legmodernebb technológiával és kompromisszumok nélküli minőséggel szeretné ellátni!
Osztó-gyűjtő rozsdamentes acélból, áramlásmérővel, töltő-ürítő csapokkal, kézi légtelenítővel és hőmérőkkel felszerelve.
Az osztó lehetővé teszi az egyes körök egyenkénti lezárását, valamint térfogatáram beállítását, így a hőleadás az épület az épület minden helyiségében különállóan szabályozható.
A beépített Danfoss RA szelepekkel optimális hidraulikai egyensúly állítható be körönként eltérő csőhosszak esetében is.
Az áramlásmérő segítségével kontrollálható a körönkénti térfogatáram, a szelepek termosztát által vezérelt meghajtókkal(TWA-A) is működtethetők.
- Szélesség 440 mm
- Magasság 370 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 1" |
| Csatlakozás | Eurokonusz 3/4" |
| Súly | 1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Körök száma | 8 |
| Kivitel | Inox áramlásmérős osztó-gyüjtő |
| Felhasználási terület | Felületfűtés |

