Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 10 körös 1″-G3/4″ felületfűtés Danfoss szeleppel
CIKKSZÁM: DTO-ZZ18004-11-10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 10 körös 1″-G3/4″ felületfűtés Danfoss szeleppel (ZZ180041110)
Engedje, hogy otthonát átjárja a tökéletes melegség a Dunaterm inox áramlásmérős osztógyüjtő 10 körös 1″-G3/4″ felületfűtés Danfoss szeleppel (ZZ180041110) rendszerével!
A rozsdamentes acélból készült, kiváló minőségű osztógyűjtő nemcsak tartósságot, hanem elegáns, modern megjelenést is biztosít felületfűtési rendszere számára.
Az 1″ átmérő és a 3/4″ eurokonuszos csatlakozás egyszerű és biztonságos szerelést tesz lehetővé, míg a 10 különálló körnek köszönhetően minden helyiségben egyedi hőmérséklet-szabályozást élvezhet.
Akár 90°C-os maximális hőmérséklet és 6 bar üzemi nyomás mellett is megbízható működést garantál, így Önnek csak annyi a dolga, hogy hátradőljön és élvezze az otthonában áramló kényelmet.
A Dunaterm márkanév egyet jelent a minőséggel és a hosszú élettartammal, így biztos lehet abban, hogy választása meghálálja önmagát nap mint nap.
Fedezze fel, hogyan teheti élhetőbbé és melegebbé otthonát egyetlen lépéssel – válassza a DUNATERM INOX osztógyűjtőt felületfűtéshez!
Osztó-gyűjtő rozsdamentes acélból, áramlásmérővel, töltő-ürítő csapokkal, kézi légtelenítővel és hőmérőkkel felszerelve.
Az osztó lehetővé teszi az egyes körök egyenkénti lezárását, valamint térfogatáram beállítását, így a hőleadás az épület az épület minden helyiségében különállóan szabályozható.
A beépített Danfoss RA szelepekkel optimális hidraulikai egyensúly állítható be körönként eltérő csőhosszak esetében is.
Az áramlásmérő segítségével kontrollálható a körönkénti térfogatáram, a szelepek termosztát által vezérelt meghajtókkal(TWA-A) is működtethetők.
- Szélesség 540 mm
- Magasság 370 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 1" |
| Csatlakozás | Eurokonusz 3/4" |
| Súly | 1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Körök száma | 10 |
| Kivitel | Inox áramlásmérős osztó-gyüjtő |
| Felhasználási terület | Felületfűtés |

