Dunaterm NG 200 L fűtési tágulási tartály,CMF 6 bar
CIKKSZÁM: DTTT-04200351HGD
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm NG 200 L fűtési tágulási tartály,CMF 6 bar
Dunaterm NG 200 l fűtési tágulási tartályt, amely 6 bar üzemi nyomásával és 100 °C maximális hőmérsékletével a komoly rendszerek megbízható társává válik! Ez a zárt kivitelű tartály, masszív 36 kg-os tömegével és 860 mm-es magasságával, a gondtalan fűtési szezon záloga. Az 1″-os csatlakozás lehetővé teszi a gyors és egyszerű beépítést, a 600 mm átmérő pedig biztosítja a helytakarékos elhelyezést. 200 literes űrtartalma gondoskodik arról, hogy rendszerében mindig stabil legyen a nyomás, elkerülve ezzel a meghibásodásokat és a felesleges karbantartást. A Dunaterm Brand minősége garancia arra, hogy otthona vagy ipari létesítménye biztonságban és hatékonyan működik. Válassza ezt a modern technológiával készült új tágulási tartályt, és élvezze a zavartalan meleget minden nap!
Dunaterm NG 200 L fűtési tágulási tartály,CMF 6 bar
A Dunaterm NG 200 fűtési tágulási tartály lehetővé teszi a fűtőközeg (víz) hőmérsékletének emelkedéséből adódó vízdilatáció kompenzálását.
A fűtési és hűtési rendszerekben csak zárt atmoszférikus körökben telepíthető úgy, hogy a folyadék nem korrozív és kémiailag
agresszív víz.
Termék kódja: CMF
Mérete: 200 liter
Max. nyomás: 6 bar
Biztonságiszelep érték: 1,5 bar
Hőtartomány: -10-100C°
Szín: piros
Átmérő:600 mm
Magasság:860 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 36 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 600 mm |
| Csatlakozás | 1" |
| Magasság | 860 mm |
| Súly | 36 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Zárt tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Űrtartalom | 200 l |
Letölthető dokumentumok
Dunaterm NG fűtési tágulási tartály használati utmutató 2021.12

