Dunaterm ER 18 CE 18L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A102L24 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A102L24 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm ER 18 CE 18L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A102L24 14203)
DUNATERM ER 18 CE 18L fűtési tágulási tartály nem csupán egy tartály: ez a megbízhatóság és a biztonság záloga otthonod fűtési rendszerében.
A 18 literes űrtartalommal rendelkező, membrános kivitelű, élénk piros színű tartály 10 bar maximális üzemi nyomást és 99°C maximális hőmérsékletet is bír, így ideális megoldás a legmodernebb fűtési rendszerekhez is.
Mindössze 3,45 kg tömegével és kompakt, 270 mm átmérőjével, valamint 395 mm magasságával könnyen illeszthető bármely rendszerbe.
A Dunaterm márkanév a tartósságot, az innovatív technológiát és a hosszú távú problémamentes működést testesíti meg.
A tartály 1,5 bar feltöltési nyomása biztosítja, hogy a fűtési rendszered mindig optimális teljesítményt nyújtson, így a hideg hónapokban is nyugodtan élvezheted a meleg otthonod kényelmét. Válaszd a Dunaterm ER 18 CE mode llt, és engedd, hogy a minőség és a biztonság szárnyra kapjon nálad!
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 270 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Magasság | 395 mm |
| Súly | 3,45 Kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtési tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Szín | Piros |
| Felhasználási terület | Fűtési rendszerhez |
| Űrtartalom | 18 l |
| Tipus | Membrános |
| Tartály nyomás | 1,5 bar |





