Dunaterm ERCE 35 35L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A102L31 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A102L31 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm ERCE 35 35L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A102L31 14203)
DUNATERM ERCE 35 35L fűtési tágulási tartály nem csupán egy tartály, hanem a fűtési rendszered megbízható őre!
Az acélból készült, 400 mm átmérőjű, 390 mm magas, piros színű Dunaterm Brand tágulási tartályt úgy tervezték, hogy akár 10 bar maximális üzemi nyomásnak és 99°C hőmérsékletnek is ellenálljon, miközben 35 literes űrtartalmával gondoskodik a fűtési rendszered folyamatos biztonságáról.
A 3/4″-os csatlakozás könnyű szerelhetőséget biztosít, a 6,66 kg-os súly pedig garantálja a stabilitást.
Az 1,5 bar tartálynyomásnak köszönhetően mindig optimális körülményeket teremtesz otthonodban.
Válaszd a DUNATERM tágulási tartályok csúcstermékét, hogy minden fűtési szezonban nyugodtan élvezhesd a meleget és a biztonságot! A DUNATERM ERCE 35 – mert a nyugalom megfizethetetlen, a minőség pedig garantált.
Műszaki adatok
| Tömeg | 6,66 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 400 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Magasság | 390 mm |
| Súly | 6,66 Kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtési tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Szín | Piros |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Fűtési rendszerhez |
| Űrtartalom | 35 l |
| Tartály nyomás | 1,5 bar |





