Dunaterm ERCE 50 50L Fűtési tágulási tartály 10bar (A102L34 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A102L34 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm ERCE 50 50L Fűtési tágulási tartály 10bar (A102L34 14203)
DUNATERM ERCE 50 50L fűtési tágulási tartály a Dunaterm márka kiemelkedő minőségét és szakértelmét testesíti meg, amely minden fűtési rendszer szívében ott dobog.
Az erős acélból készült, megbízható konstrukció 10 bar maximális üzemi nyomást és akár 99 °C-os hőmérsékletet is könnyedén elvisel, így Ön nyugodtan élvezheti otthonában a meleget, anélkül, hogy aggódnia kellene a túlmelegedés vagy túlnyomás miatt.
A 400 mm átmérőjű, 490 mm magas, élénk piros színű tartály már első pillantásra a biztonságot és a tartósságot sugallja.
A 3/4″-os csatlakozás, a 8,1 kg-os súly és az optimális, 50 literes űrtartalom garantálja, hogy minden rendszerhez tökéletesen illeszkedik.
Válassza a Dunaterm ERCE 50-et, és építse be otthonába a biztonság és a megbízhatóság új szintjét – hiszen a gondtalan fűtés az igazi kényelem kulcsa!
Műszaki adatok
| Tömeg | 8,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 400 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Magasság | 490 mm |
| Súly | 8,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtési tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Szín | Piros |
| Anyaga | Acél |
| Űrtartalom | 50 l |
| Tartály nyomás | 1,5 bar |




