Dunaterm ERCE 200 200L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A112L47 14203)
CIKKSZÁM: DTTT-A112L47 14203
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm ERCE 200 200L Fűtési tágulási tartály 10 bar (A112L47 14203)
Tágulj a lehetőségekkel – a DUNATERM ERCE 200 tartállyal minden fűtési rendszer szíve nagyobbat dobban!
A DUNATERM ERCE 200 200L fűtési tágulási tartály nem csupán egy acélból készült, masszív szerkezeti elem, hanem a megbízhatóság és a hosszú távú gondtalanság ígérete minden fűtési rendszer számára.
A DUNATERM ERCE 200 200L fűtési tágulási tartály nem csupán egy acélból készült, masszív szerkezeti elem, hanem a megbízhatóság és a hosszú távú gondtalanság ígérete minden fűtési rendszer számára.
A 600 mm átmérővel és 1020 mm magassággal rendelkező tartály ideális választás nagyobb rendszerekhez, ahol a 200 literes űrtartalom kiemelkedő kapacitást biztosít.
A maximális üzemi nyomás 10 bar, a tartály nyomása 1,5 bar, így nem kell aggódnia a biztonság miatt sem.
A Dunaterm márka a precizitás és a tartósság garanciája, a minőségi acél anyagból készült tartály pedig 99 C° maximális hőmérsékletig megbízhatóan szolgál.
Válassza ezt a tágulási tartályt, ha fontos Önnek a hosszú élettartam, a teljesítmény és a biztonság – így minden fűtési szezonban nyugodtan élvezheti otthona melegét!
Műszaki adatok
| Tömeg | 43 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 600 mm |
| Csatlakozás | Km 1" |
| Magasság | 1020 mm |
| Súly | 43 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtési tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 99 C° |
| Anyaga | Acél |
| Űrtartalom | 200 l |
| Tartály nyomás | 1,5 bar |




