Dunaterm VKU 22 600-1000 szelepes radiátor tartó nélkül (DK6010TN)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm VKU 22 600-1000 szelepes radiátor tartó nélkül (DK6010TN)
A DUNATERM VKU 22 600-1000 szelepes lapradiátor tartó nélkül új szintre emeli az otthoni komfortot, hiszen nem csupán melegít, hanem stílusossá és hatékonnyá is teszi a fűtést. Acéllemez anyagának köszönhetően rendkívül strapabíró, hosszú élettartamával és 110 °C-os maximális hőmérsékletével minden elvárásnak megfelel. A G1/2″ csatlakozásnak, univerzális forgatható szelepének és 1628 W teljesítményének hála gyorsan és egyenletesen oszlatja el a meleget, így minden helyiségben tökéletes atmoszférát teremt. 1000 mm hosszúságával, 600 mm magasságával és letisztult fehér színével bármilyen enteriőrbe könnyedén illeszkedik, miközben a Dunaterm márka megbízhatóságát és innovációját képviseli. Válaszd a VKU 22-t, és tapasztald meg, milyen érzés, amikor a meleg igazán körülölel – minden nap, minden pillanatban!
A DUNATERM acéllemez radiátort Európa egyik legkorszerűbb gyárában készíti a csehországi KORADO cégcsoport.
Valamennyi radiátoruk a Magyarországon jelenleg kapható radiátorok többségénél korszerűbb, kataforézises felületvédelmet kap.
Ez a technológia biztosítja a stabil, korrózióálló, hermetikus, mechanikai hatásoknak is ellenálló alapozóréteg kialakulását a radiátor felületén.
Ennek köszönhető a termékek hosszú élettartama.
( A DUNATERM márkanevet csak Magyarországon és Romániában használják, a többi országban a termék más néven kerül forgalomba.)
Univerzális kialkakítás.
A radiátorok beépített szelepet tartalmaznak, végdugó, légtelenítő a radiátorhoz csomagolva.
Nem tartozék a temofej és a szelep blokk.
Műszaki adatok
| Tömeg | 27,23 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Súly | 27,23 kg |
| Max. üzemi nyomás | 1,0 Mpa |
| Kivitel | Univerzális forgatható szelepes radiátor |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acéllemez |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Teljesítmény (75°/65°/20°) | 1628 W |
| Teljesítmény (55°/45°/20°) | 833 W |

